Duben 2011

HIATUS od 27.4.2011 do ?(?).?.2011

27. dubna 2011 v 14:37 | LCA-Laily |  Novinky na webu
Jsem zde jen v úplné rychlosti. Podávám totiž na blogu na dobu neurčitou hiatus, protože má tento týden přijet druhá sestra s přítelem z Francie a já bohužel nevím, do kdy zde budou, ale prý asi hodně dlouho, takže týden nebo možná i víc zde nebudu.
V povídce ale budu pokračovat a budu psát kapitoly. Včera jsem sice napsala 3.kapitolu, ale v závěru se mi úplně celá vymazala, protože jsem na blogu byla přihlášená dlouho a moje přihlášení už neplatilo, takže se mi celá smazala. Hrozně jsem nadávala, ale bohužel už se s tím nedá nic dělat.
No nic, tak se tu mějte!

LCA-Laily

Chvilka na blog

25. dubna 2011 v 16:12 | LCA-Laily |  Novinky na webu

Zdravím!
Od čtvrtka sem ode mě nic nepřibylo, takže to chci alespoň napravit rychlým článkem o infu.
V menu jsem 20.4. psala, že se chystá další kapitola BD. To sice ano, jenže jsem ještě nepočítala s tím, že mi skoro dva dny nepojede internet a do toho zde ještě pořád seděla ségra, takže to bylo naprd. Ale jelikož jsem včera neměla co dělat, napsala jsem si celou 3.kapitolu na papír a když budu mít večer čas (a nejspíš mít budu), tak vám ji sem přepíšu. Už jsem se pustila do psaní čtvrté kapitoly, ale z té mám zatím jenom kousek. Můžu vám teda říct, že mě baví víc psát na papír, protože se u toho víc soustředím a přemýšlím, takže to vypadá i líp a když jsem si včera tu kapitolu přečetla, musela jsem uznat, že se mi povedla. Bodejť taky ne, strávila jsem nad ní 3 hodiny! Ale abych se přiznala, vůbec mi to nevadilo. Stejně teďka o prázkách nemám co dělat, čtení knížek už mě nebaví, ale jednu knížku mám přece jenom rozečtenou. Tak snad ji dočtu :-).
Na blogu jsem taky dneska trošku upravila rozcestník na FICTION, protože se mi ten starý moc nelíbil. Nevěděla jsem sice prvně jak to mám zkloubit, ale nakonec z toho něco vzniklo, tak snad se to bude líbit.
Tento týden nevím, zda budu mít čas na blog. Hlášené písemky nebyly, krom fyziny, ale učitelé si zas na nás beztak něco vymyslí. Ještě se dneska musím učit na písemku do literatury a jináč už mám od všeho klid.
No nic, tak vám přeju pěkný zbytek velikonoc a večer se možná ještě ozvu. Zatím!
LCA-Laily

Užívám si prázdniny

21. dubna 2011 v 19:44 | LCA-Laily |  Novinky na webu
Nazdárek!
Máme tu první den prázdnin a já většinu času trávím na počítači, protože až zase budu chodit do školy, nebudu mít na blog vůbec čas. Přemýšlím o tom komiksu ze Star Stable. Chybí mi ještě myslím 4 levly do konce hry, ale nevím, jestli to do večera zvládnu, abych sem mohla dát už aspoň začátek zítra.
Je toho teďka na mě docela hodně a čas se stal mým velkým nepřítelem. Nestíhám vůbec věci, které bych chtěla a nejhorší na tom všem je, že jsem skoro pořád zalezlá doma a nikam nevylezu. Budu s tím muset začít něco dělat. A škola mi na náladě moc nepřidá. Čtvrtletky sice máme za sebou, ale do konce roku nás čeká ještě kupa testů a nejhůř jsem teď na tom opět s fyzikou, protože jí vůbec nerozumím! GRR! Už mě ta učitelka vážně štve! Neumí to ani pořádně vysvětlit a chce, abychom to chápali. Fakt tu učitelku úplně nesnáším!
No, já si skočím do sprchy a jde se na SS. Tak zatím!

LCA-Laily
Avatar by Shelley/COMFORTED.blog.cz

AVATARS-H2O,Jessica Alba,Kristen Bell

20. dubna 2011 v 16:53 | LCA-Laily |  Avatary
Tento týden mě chytl "velký grafický amok", takže pořád tvořím a tvořím.
Jelikož už jsem dlouhou dobu nedělala avatary, udělala jsem hned tři várky avatarů s H2O Just Add Water, Jessicou Albou a Kristen Bell.
Tak snad se budou líbit :-) .

H2O Just Add Water

JESSICA ALBA

KRISTEN BELL

-kopíruj se zdrojem!
-nepoužívej do layoutů!
-neupravuj!
-nevydávej za svoji tvorbu!

(c)LCA-Laily/LC-Anchorage.blog.cz
2011


0.2-Magnificent City

20. dubna 2011 v 15:26 | LCA-Laily

NÁZEV:Magnificent City
VÝROBCE:LCA-Laily(majitelka tohoto blogu)
JAK DLOUHO TRVAL LAYOUT VYROBIT:Zhruba 2 hodiny.
JAK DLOUHO TU LAYOUT BUDE:Ještě nevím, ale jelikož se mi fakt hodně líbí, nechám si ho tu nejspíš 2 měsíce.
MŮJ NÁZOR:Layout se mi opravdu líbí a je to jeden z těch, na který jsem opravdu pyšná. Světlé layouty mi moc nejdou, ostatně to můžete vidět na layoutu s názvem Amelia , ale tmavší se mi líp dělají, takže i potom líp vypadají :-) .


Pozn.Na layoutu nejsou na náhledu vidět ikonky rubrik. Ty byly zařezeny až, když byl layout nastaven.

Je to těžké? Tak to není pro mě!

20. dubna 2011 v 15:07 | LCA-Laily |  Novinky na webu

Zdravím vás po dvou týdnech neaktivnosti na blogu.
Včera jsem zde byla jenom na skok, abych sem dala diplom pro Shelley, ale dneska se miním do blogu ve vší síle pustit.
Určitě jste si také všimli, že máme nový layout. Ten starý už se mi moc nelíbil, jelikož neholduju světlým layoutům, ale zase jsem sem chtěla dát něco jiného, protože na předchozím blogu byly všechny layouty tmavé. A musím vám zdělit, že tak, jak se mi líbí tento layout, se mi hodně dlouho žádný layout nelíbil. Není to jen tím provedením. Neměla jsem totiž chuť se zase piplat s nějakým hodně zvláštním layoutem, téžkým na provedení, takže jsem se prostě snažila vytvořit něco, co je docela obyč, ale přesto to má svou krásu. Líbí se mi i ty obrázky a co mě nejvíc nadchlo, bylo to, že se mi hodně povedlo menu. Vím, že samochvála smrdí, ale prostě si nemůžu pomoct- tento lay se mi fakt poved!
Na blogu se taky chystají nějaké změny. Chystám projekty (některé možná sesmolím už dnes), pak také asi komiks ze hry Star Stable, ke kterému už se možná a konečně dokopu, a taky možnám připravím nějakou soutěž, abyste se mi zde moc nenudili.
Jinak, abych vám pravdu řekla, s povídkou na tom nejsem moc dobře. Mám jen malý kousek začátku 3.kapitoly BD a nevím, jak v tom budu pokračovat. V sešitě už mám sice napsáno sedm dalších kapitol, jenže něco jinýho je napsat si jen stručně kapitoly a něco zase je dát do souvislého textu a upravit. Takže na tom nejsem moc slavně.
Jelikož už ale máme po čtvrtletních písemkách, budu už asi hodně času věnovat hlavně blogu, aby moje povídka pokračovala rychleji.

Tak to je vše. Snad jsem vás dostatečně seznámila s plány na blogu a teď jdu nejspíš grafičit a připravovat projekty :-) .

Pro Shelley za spřátelko

19. dubna 2011 v 19:46 | LCA-Laily
Ahojky!
Jsem tu jenom na skok. Protože slibuju kamarádce už tak dlouho dobu diplom za spřátelení, tak jsem se dneska konečně dokopala k tomu, abych jí ho udělala.
Tak tady je, Shelley. Doufám, že se bude líbit. Kdyby ne, udělám ti jiný :-) !

Temní koně

9. dubna 2011 v 19:20 | LCA-Laily

volně navazuje na knihu "Kůň na balkoně"
NÁZEV KNIHY:Temní koně
AUTOR:Jane Ayres
ROK VYDÁNÍ:2009
POČET KAPITOL:11
POČET STRAN:125

O ČEM KNIHA JE:Když se Jenni ujme nádherných klisen Jiskry a Bouře, je přesvědčená, že jsou prostě dokonalé. Ale její kamarádky Ella a Holly si tím tak jisté nejsou, a když pak jeden z koní Ellu zraní, dívky se začnou zajímat o minulost záhadných plnokrevníků a důvod jejich podivného chování.
Holly objeví ukrytý deník a v něm se dozví o hrozné tragédii - a čekají ji další temná tajemství...
Brzy pochopí, že její sestra Claire a kamarádka Jenni jsou v hrozném nebezpečí - a musí svést souboj s časem, aby je zachránila. Když se zdá, že už je všechno ztraceno, objeví se nečekaně přítel, s jehož pomocí již nikdo nepočítal...

Kůň na balkoně

9. dubna 2011 v 18:58 | LCA-Laily

NÁZEV KNIHY:Kůň na balkoně
AUTOR:Jane Ayres
ROK VYDÁNÍ:2008
POČET KAPITOL:10
POČET STRAN:126

O ČEM KNIHA JE:Čtrnáctiletá Jenni při tragické nehodě přijde o svého milovaného poníka. Zdá se jí, že se jí zhroutil celý svět a život pro ni strácí smysl. A Holly, která se už celé roky trápí tím, že nedokázala mladší sestřičku ochránit před hrozným neštěstím, které ji doživotně znetvořilo, se cítí podobně jako Jenni, i když se ty dvě vůbec neznají. Když Holly zachrání Jenni šťastnou náhodou život, po počáteční vzájemné nedůvěře se společně vydávají po stopách záhadného zlatého koně, o kterém Holly tvrdí, že ho z vlaku zahlédla na balkoně jednoho domu. Pátrání je zpočátku neúspěšné, ale dívky se nevzdávají - podaří se jim tajemné krásné zvíře nakonec najít?
A co je důležitějš í- podaří se jim znovu nalézt ztacenou radost ze života?

Fotky-1.4.2011

9. dubna 2011 v 18:36 | LCA-Laily |  Fotografie
Doufám, že se fotečky budou líbit a zaujmou :-).