Čas, ach ten čas!

7. dubna 2011 v 20:52 | LCA-Laily |  Novinky na webu

Nazdárek!
Po pár dnech se vám zase ozívám s novinkami a dobředu hlásím, že to nic pozitivního nebude.
Nejdřív jsem chtěla tak na dva týdny pozastavit, ale nakonec jsem si řekla, že je to zbytečné, protože moc článků zde stejně nepřibývá. Omezím svou aktivitu na blogu ale skoro na nulu. Zaprvné je to kvůli čtvrtletí a my budeme psát samozřejmě písemky a zadruhé kvůli 20.4.2011, kdy máme projektový den. Máme mít Francii a jelikož nám jeden spolužák odpadl a já za něj převzala část jeho úkolu a ještě stíhat i svůj, bude to pro mě velmi náročné.
Ne, že bych se vám tady teďka chtěla vymlouvat na to, jak jsem z toho hrozně unavená a já nevím co všechno, ale i já jsem člověk. A ne stroj! Nemůžete do mě prostě nalít nějakou šťavu a já zase pojedu jako dřív. I já potřebuju čas na odpočinek.
Takže to zhrňme takto- za dva týdny bychom měli mít napsané všechny kontrolní práce, ať už je to matematika, čeština nebo ájina a já se zase vrátím. Samozřejmě, že se budu snažit ve volných chvílích něco přidat, alespoň další kapitoly Bitter Darkness.

Tak se zatím mějte!
LCA-Laily
avatar by Shelley/COMFORTED.blog.cz
 


Komentáře

1 Shelley Shelley | Web | 9. dubna 2011 v 16:17 | Reagovat

Já to mám taky nějak nabitý a na blogu taky nebudu! Zítra přijedou známí a ve škole píšeme taky strašně písemek!! A hlavně teďka čtvrtletku :(

P.S. Dík za zkopírování avataru! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama