Je to těžké? Tak to není pro mě!

20. dubna 2011 v 15:07 | LCA-Laily |  Novinky na webu

Zdravím vás po dvou týdnech neaktivnosti na blogu.
Včera jsem zde byla jenom na skok, abych sem dala diplom pro Shelley, ale dneska se miním do blogu ve vší síle pustit.
Určitě jste si také všimli, že máme nový layout. Ten starý už se mi moc nelíbil, jelikož neholduju světlým layoutům, ale zase jsem sem chtěla dát něco jiného, protože na předchozím blogu byly všechny layouty tmavé. A musím vám zdělit, že tak, jak se mi líbí tento layout, se mi hodně dlouho žádný layout nelíbil. Není to jen tím provedením. Neměla jsem totiž chuť se zase piplat s nějakým hodně zvláštním layoutem, téžkým na provedení, takže jsem se prostě snažila vytvořit něco, co je docela obyč, ale přesto to má svou krásu. Líbí se mi i ty obrázky a co mě nejvíc nadchlo, bylo to, že se mi hodně povedlo menu. Vím, že samochvála smrdí, ale prostě si nemůžu pomoct- tento lay se mi fakt poved!
Na blogu se taky chystají nějaké změny. Chystám projekty (některé možná sesmolím už dnes), pak také asi komiks ze hry Star Stable, ke kterému už se možná a konečně dokopu, a taky možnám připravím nějakou soutěž, abyste se mi zde moc nenudili.
Jinak, abych vám pravdu řekla, s povídkou na tom nejsem moc dobře. Mám jen malý kousek začátku 3.kapitoly BD a nevím, jak v tom budu pokračovat. V sešitě už mám sice napsáno sedm dalších kapitol, jenže něco jinýho je napsat si jen stručně kapitoly a něco zase je dát do souvislého textu a upravit. Takže na tom nejsem moc slavně.
Jelikož už ale máme po čtvrtletních písemkách, budu už asi hodně času věnovat hlavně blogu, aby moje povídka pokračovala rychleji.

Tak to je vše. Snad jsem vás dostatečně seznámila s plány na blogu a teď jdu nejspíš grafičit a připravovat projekty :-) .
 


Komentáře

1 Shelley Shelley | Web | 20. dubna 2011 v 15:29 | Reagovat

Jéé projekty tak na ty se těším! Jinak jak píšeš, tenhle trochu tmavej lay je prostě žůžo. Líbí se mi!! A ty města ♥ Škoda, že jsi tam nedala moji oblíbenou Itálii :D

P.S. Pr*** si z tebe nedělám :D Prostě ta povídka, kterou jsem měla připravenou, byla prostě o ničem. Měla jsem 3 kapitoly a když jsem si to přečetla, tak to bylo pořád prostě bez děje. Sice to tak někdy bývá i u knih, ale prostě jsem s ní byla nespokojená :D Ale slibuju, že s touhle to dotáhnu do konce. Jinak mě můžeš zavraždit! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama