Kůň na balkoně

9. dubna 2011 v 18:58 | LCA-Laily

NÁZEV KNIHY:Kůň na balkoně
AUTOR:Jane Ayres
ROK VYDÁNÍ:2008
POČET KAPITOL:10
POČET STRAN:126

O ČEM KNIHA JE:Čtrnáctiletá Jenni při tragické nehodě přijde o svého milovaného poníka. Zdá se jí, že se jí zhroutil celý svět a život pro ni strácí smysl. A Holly, která se už celé roky trápí tím, že nedokázala mladší sestřičku ochránit před hrozným neštěstím, které ji doživotně znetvořilo, se cítí podobně jako Jenni, i když se ty dvě vůbec neznají. Když Holly zachrání Jenni šťastnou náhodou život, po počáteční vzájemné nedůvěře se společně vydávají po stopách záhadného zlatého koně, o kterém Holly tvrdí, že ho z vlaku zahlédla na balkoně jednoho domu. Pátrání je zpočátku neúspěšné, ale dívky se nevzdávají - podaří se jim tajemné krásné zvíře nakonec najít?
A co je důležitějš í- podaří se jim znovu nalézt ztacenou radost ze života?


UKÁZKA Z KNIHY:Zadívala se na město za oknem, na všechny ty domy, obchody, činžáky.A potom ho zahlédla. Nejdřív si pomyslela, že se jí to jenom zdá. Ale opravdu tam byl, stál tam úplně samozřejmě, jako by to byla ta nejběžnější věc na světě. Kůň. Na balkoně jednoho vysokého činžáku stál kůň. A nebyl to ledajaký kůň. Byl zlatý. Potom sebou vlak trhl, rozjel se a kůň se už jen mihl za oknem a zmizel.

MŮJ NÁZOR NA KNIHU:Moc už si ji sice nepamatuju, protože je to nejmíň rok nebo dokonce i dva, co jsem tu knížku četla. Ale můžu říct, alespoň podle toho, co si pamatuju, že mě děj velmi zaujal a i když se na Pony diskuzi mluvilo o tom, že ta knížka moc zajímavá není, mě teda docela nadchla a jedním dechem jsem ji měla přečtenou. Pokud na ni někde narazíte a bude k zakoupení, určitě vám ji doporučuju koupit.

(c)LCA-Laily/LC-Anchorage.blog.cz
DON´T COPY!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama