Temní koně

9. dubna 2011 v 19:20 | LCA-Laily

volně navazuje na knihu "Kůň na balkoně"
NÁZEV KNIHY:Temní koně
AUTOR:Jane Ayres
ROK VYDÁNÍ:2009
POČET KAPITOL:11
POČET STRAN:125

O ČEM KNIHA JE:Když se Jenni ujme nádherných klisen Jiskry a Bouře, je přesvědčená, že jsou prostě dokonalé. Ale její kamarádky Ella a Holly si tím tak jisté nejsou, a když pak jeden z koní Ellu zraní, dívky se začnou zajímat o minulost záhadných plnokrevníků a důvod jejich podivného chování.
Holly objeví ukrytý deník a v něm se dozví o hrozné tragédii - a čekají ji další temná tajemství...
Brzy pochopí, že její sestra Claire a kamarádka Jenni jsou v hrozném nebezpečí - a musí svést souboj s časem, aby je zachránila. Když se zdá, že už je všechno ztraceno, objeví se nečekaně přítel, s jehož pomocí již nikdo nepočítal...


UKÁZKA Z KNIHY:A potom to uviděla.
K rozsoše sedla byla uvázaná černá plastová taška.
Ať už ji tam dal kdokoliv, rozhodně chtěl, aby ji Holly našla.
A ten někdo to s koňmi musel náramně umět, když ani nevyplašil Samuraje. Opatrně tašku odvázala a začala ji pomalu a ostražitě otevírat - přemítala, co v ní pro všechno na světě může být. Rozechvěle a s třesoucíma se rukama do tašky nahlédla. Byla v ní nějaká kniha. Malá knížka s odrbanými rohy a deskami potaženými vybledlým fialovým plátnem. Strčila dovnitř ruku a knížku vytáhla. Se zatajeným dechem ji otevřela na první stránce.
"Ach Samuraji. To je deník. Dianin deník."

MŮJ NÁZOR NA KNIHU:I když už je to taky delší dobu, co jsem tuhle knížku četla, nedá se na ten zvláštní pocit při čtení zapomenout. Kniha "Temní koně" patří k mým velmi oblíbeným knihám, které jsem přečetla a můžu říct, že opravdu fantastická! Její děj je mnohem napínavější než v prvním díle "Kůň na balkoně", který i když byl zajímavý, nezaujal mě tolik jako jeho pokračování. V této knížce se také opět prokázalo, že Jane Ayres je výborná spisovatelka, která umí psát vyjmečné knihy s vyjmečnými příběhy.

LCA-Laily/LC-Anchorage.blog.cz
DON´T COPY!

 


Komentáře

1 Shelley Shelley | Web | 10. dubna 2011 v 19:30 | Reagovat

Nečetla jsem... Zase stejný styl psaní článku o knize :D Ten svůj změním :-)

2 Shelley Shelley | Web | 11. dubna 2011 v 20:19 | Reagovat

Mě to jako nevadí :) Já jenom konstatuju, že nás tohle obě napadlo :D Ale já už mám v plánu dělší dobu to změnit, takže to neva :)

3 Shelley Shelley | Web | 11. dubna 2011 v 20:19 | Reagovat

Jinak díky děkuju moc za pochvalu dessů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama