Jak jde čas

6. května 2011 v 17:03 | LCA-Laily |  Novinky na webu

Nazdárek!
Po nějaké době se vám zase ozívám a ruším hiatus. Ještě sice nevím, jak budu blog se školou stíhat, ale snad se mi to povede a nezkazím si hlavně známky.
V poslední době jste zde nemohli vidět nic jiného, než povídky, trochu grafiky a moje malá infa. To se nezmění, ale u grafiky trošku víc zaberu. Ještě dnes se pustím do signatur a připravím vám další projekty, které se zde budou dít.
Bohužel vám musím oznámit, že projekt TEAM DREAM ruším, protože je celkem hodně časově náročný a jelikož pro vás chystám překvapení, časově bych ho nestíhala.
Přijdou ale nové projekty a s tím i zmiňované překvapení. Je to taková "knihovnička" blogu, ale ještě vám ho nechci moc představovat. Není vůbec hotový a spoustu věci tam ještě chybí.
Sestry budou přes víkend doma, ale přijedou až zítra, takže se dneska budu co nejvíc snažit stihnout. Také snad konečně zveřejním 3.kapitolu Bitter Darkness, která je už celý týden napsaná na papíru, ale ještě ne na blogu.
Mám pro vás jednu výzvu. Nabírám spoustu Affsek, protože mám zatím jen jedno. Pokud by měl tedy někdo zájem, jsem ochotná vzít do seznamu blogy se zaměřením na celebrity, zvířata, hudbu, grafiku, seriály, filmy apod. Pokud by tedy měl někdo zájem, stačí se podívat do rubriky AFFS a zapsat se.

Děkuji za přečtení tohoto článku a já mizím!
LCA-Laily
 


Komentáře

1 Heidy Heidy | Web | 7. května 2011 v 10:36 | Reagovat

Určitě se zapíšu :D A je dobře že rušíš, stýskalo se mi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama