Červenec 2011

Boj o knížky

31. července 2011 v 15:28 | Caridie

Před pár dny jsem tu psala, že nedostanu knížky, které bych si tolik přála. A protože se Heidy ptala, jaké knížky to vůbec jsou, mám tu článeček o těch knížkách jen pro ni.

První knížkou, kterou bych si moc přála je 7.díl Školy noci od P.C.Castové a Kristin Castové - Vyhořelá.Tuto knížku chci proto, že jsem nedávno (včera) dočetla knížku Pokoušená (6.díl Školy noci) a hrozně a moc bych chtěla co nejdřív pokračování. Ta knížka mě tím koncem hrozně nadchla a mě hrozně zajímá, jak to se Zoey vůbec dopadne, a zda se její roztříštěná duše vrátí zpět.
Další knihou, kterou bych si moc přála, je 1.díl řady Smečka od Andrei R. Cremerové - Smečka. Tato kniha mě uchvátila nejen obálkou, ale i anotací a kouskem ochutnávky na knížním webu (knizniweb.cz). Je to o vlících, které já naprosto miluju, což je také dalším důvodem, a o mladé slečně, které se nebezpečně zamiluje. Stojí mi za všechny peníze :-D!
Poslední knihou, kterou vám chci zde představit, je knížka od Nicholase Sparkse - Milý Johne. K této knize je natočen i film, který jsem mimichodem viděla, a který se mi moc líbil. Proto jsem si řekla, když na knížním webu uviděla i tuto knihu, že jí vyzkouším a přečtu si ji. Doufám, že bude tak dobrá, jako film, nebo i lepší.

Doufám, že ti to Heidy stačí a ještě než odjedeš, tak si tento článek přečteš. Jinak žádnou knížku mi NEKUPUJ, nebo tě vlastnoručně uškrtím :-D !

Caridie

Nechci vám nic říkat, ale...

31. července 2011 v 11:20 | Caridie |  Novinky na webu

...TOTÁLNĚ MI BLBNE BLOG!

Nemůžu psát komentáře, nejdou mi pouštět videja, a tak jenom sklesle čekám na to, co má zas blog.cz za novinku. Určitě se mi NEBUDE líbit!

A teď jedno malé překvapení! 5.8. tu bude poslední článek, který tu byl přednastaven, což znamená, že víc tu ode mě neuvidíte, až do 30.srpna. To rozjíždím nový blog, protože potřebuju změnu a navíc se mi už nelíbí tahle adresa. Je taková zvláštní, a já už mám nový blog zcela nově vymyšlen, takže mě nepřemlouvejte, abych tu zůstala! Měla jsem v plánu k sobě připrat spoluadmina, ale to si ještě hodně rozmyslím :-D !!
Zatím se tu mějte!

Caridie

Linkin Park - Iridescent

29. července 2011 v 18:10 | Caridie |  Hudba


Skupinu Linkin Park jsem začala obdivovat teprve nedávno. Někde jsem omylem klikla na nějakou stránku a hrála tam jejich písnička Numb, která mě hned při prvních tónech okouzlila. A teď o sobě můžu prohlásit, že jsem úplný blázen do Linků :-D ! A právě se svou nejnovější písničkou mi úplně vytřeli zrak!
Iridescent, v překladu "hrající duhovými barvami", mě natolik sebrala, že bych jí teď poslouchala pořád a pořád.
Je to taková písnička, která vás má nakopnout a Linkové jí nazpívali pro nový díl ságy Transformers: Temná strana měsíce. Ten film doporučuju (hlavně pro ty, co milují Transformery stejně jako já :-D ), u nás měl myslím premiéru 30.6. a je naprosto božský! Já na něm sice nebyla v kině, ale viděla jsem ho na kinotipu. Takže určitě ho buď zkoukněte tam, nebo na něj běžte do kina :-) !

VIDEOKLIP

Text s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.

Moje tělo dodělává, duše se snaží stále bojovat

28. července 2011 v 20:42 | Caridie |  Deníček adminky
No zdravím, vážení!
Dodělávám! - a to myslím smrtelně vážně! Moje tělo už opravdu pracuje jen díky tomu, že je naučeno takto pracovat, ale už je skoro mimo provoz. Abyste to lépe pochopili, pokusím se vám to nějak vysvětlit.
Takže od začátku prázdnin se mi má ( jak ona mě považovala) "nejlepší" kamarádka neozvala, jen jednou jedinkrát za mnou přišla. Od té doby - ikdyž je se svou partičkou kousek od našeho dobu, za mnou nepřijde a ještě mě přitom pomlouvá - no nádhera! To by nebyla ale ta nejhorší věc.
Můj mozek - ač se tomu musím divit - mi odmítá vypovědět přes prázdniny službu, a tak já (ikdyž naprosto nechci) si pamatuju všechny věci ze 7.třídy! A připadám si, jako totální hňup! Nedokážu se prostě vůbec uvolnit, furt nad něčím přemýšlím (ale to škola mezi tím není), a mozek mám stále ve funkci. Což mi leze pěkně na nervy!
A teď k tomu nejhoršímu, kvůli čemu musím potlačovat slzy, které se mi pořád derou do očí - moje sestra se vdává. Teda ne, že bych kvůli tomudle brečela, ale plán svatby byl 6.8. Jenže ženich musí nutbě odjet, protože je voják, a tak se stalo, že svatba bude o týden dřív, tedy 29.7 - ANO, ZÍTRA! To by mi taky ještě nevadilo (teda krom toho zhonu, který teď doma vládne). To by ale taky nevedlo k okolnostem, které mě přivádí k slizám, ale to, že já měla se sestrou domluvené 3 knížky+plavky, které bych dostala za rozvezené cukroví (sestře se nechtělo rozvážet)! Jenže - svatba je dřív, sestra nebude pryč, cukroví se nebere, a mě hrůzou stojí vlasy na hlavě (vím, děsnej rým)!


Nejspíš si teď říkáte, že Caridie vyvádí kvůli maličkostem, ale já ty knížky hrozně chtěla! A než je dostanu, tak to možná uběhne další rok! Možná i dýl.
Asi víte, jaké to je něco chtít - chcete nějaké pěkné tričko, boty, sukni, šaty nebo i pejska, kočku, koně, prostě cokoli. Takhle já jsem chtěla ty tři knížky, které jsem měla dostat. I ty plavky. Ty já zásadně už hodně potřebuju.
Ale jsem bez všeho! Nemám plavky, nemám knížky, a 2 knížky, které jsem si chtěla koupit za své peníze, tak za ty jsem si koupila (musela jsem si koupit!) boty na svatbu. Ale nemám z nich takovou radost.
Já vím, asi jsem blázen, ale já si připadám v poslední době, jako kus papíru. Každý si ze mě utrhne kolik potřebuje a já se jen smutně a zklamaně dívám, kolik ze mě ubývá.
Nedokážu se postavit na nohy - nemám sílu se stavět na nohy. A popravdě - možná ani nechci se stavět na nohy. Necítím se ublíženě, ani zraněně, spíš se cítím zhuseně a odpadle.


Co je ti Caridie?
Ptám se sama sebe už několik dní. Nikdo mě nechápe, ale s tím jsem se tak nějak sžila, protože mě nikdo nerozumí už od malička. Ale držím se pravidla: Nikdo tě nepochopí líp, než ty sám sebe!
Alespoň to, mi dává nějakou sílu. Věřím v samu sebe. To mi dává sílu.
A co tohle všechno - hlavně ta svatba - znamená pro vás? To, že sestra teď bude více času trávit doma a já nebudu moct být na blogu. Do konce prázdnin... možná i déle... Každopádně - nebudu se vám tu omlouvat za svou neaktivnost. Každý se s tím vypořádejte, jak chcete.
A já... teď asi mířím na svou popravu.


Vaše nešťastná a světem zhnusená Caridie

ODDĚLOVAČE BY HEIDY - CONSCIENCE-X.blog.cz

SECRET OF LIBRARY - Hlavní postavy

27. července 2011 v 11:29 | Caridie

JMÉNO A PŘIJMENÍ: Natalia Alsöna // foto zde
VĚK: 17 let
BYDLIŠTĚ: Stát: Nevada, Město: Kingdom Lake
INFO: Natalie se v Kingdom Lake objevila před třinácti lety. Její rodiče se zabili při autonehodě, v Dánsku, a Natalia proto v Kingdom Lake žije se strýcem a tetou. Je to milá a spolehlivá dívka, někdy až možná trošku moc pyšná a namyšlená, ale dá se to s ní přežít a v nouzi se nebojí přátelům podat pomocnou ruku. Mezi její zájmy patří modeling, roztleskávání a tanec. Je "hlavní hlavou" v dívčím spolku, kde šéfuje Amber, Indianě a Chelsea. Nenávidí pavouky a bojí se prasečí chřipky.
STATUS: čarodějka
ŽIVEL: oheň a všechno s ním spojené


JMÉNO A PŘIJMENÍ: Amber Follon // foto zde
VĚK: 17 let
BYDLIŠTĚ: Stát: Nevada, Město: Kingdom Lake
INFO: Generace Follonů žije v Kingdom Lake od nepaměti. Amber zná proto Kingdom Lake vemi dobře a naprosto přesně ví, kde co najít. Jako první se ujala Natalie a je s ní velmi dobrá kamarádka (dalo by se říct, její "pravá ruka"). Amber je jedináček a moc dobře ví co chce. Po ukončení střední školy se chce dostat na Harvard a potom dále studovat medicínu. Je ráda středem pozornosti a každý kluk by ji chtěl. Je sebevědomá, ale někdy si o sobě myslí až moc. Věnuje se stejně jako Natalia modelingu, a je kapitánkou školních roztleskávaček.
STATUS: čarodějka
ŽIVEL: vzduch a všechno s ním spojené


Kuk! Copak se tu objevilo?

23. července 2011 v 11:28 | Caridie |  Novinky na webu
Nazdárek!
Asi si opět říkáte, co tu dělám, ale já vám sem přišla dát jen ve spěchu nějaké novinky. Ségra je pořád doma, ale na jeden den (a to v pondělí) odjíždí, takže se opět pustím do přednastavování článků, ať tu alespoň něco máte.
Jinak - protože já bych na to teď neměla čas, a Heidy (moje velmi dobrá kamarádka) byla tak ochotná a udělala mi lay, je tu teď jeden layoutík od ní. Je krásný a já jí za něj mocinky děkuju :-* !! Děkuji zlatí!
Tak, já se loučím a snad v pondělí, vím sem něco přednastavím!

Caridie

Avril Lavinge - Smile

22. července 2011 v 12:05 | Caridie |  Hudba


Abych vám pravdu řekla, Avril jsem v lásce nikdy moc neměla. Její písničky mi přišly takové moc ukřičené, a jediné písničky, které se mi od ní líbily, byly Alice, Girlfriend, When you´re gone. Průlom ale přišel s písničkou What the hell a nově i s písničkou Smile.
Musím opravdu říct, že se mi teď Avril začíná čím dál víc líbit, a netrpělivě očekávám každou její další písničku.
Poslechněte si teď její nejnovější song.

VIDEOKLIP

Text s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.

SIGNATURY-Candice Accola

20. července 2011 v 15:33 | Caridie |  Signatury
Je tu várka signaturek. Tentokrát jsem udělala ty větší a použila na ně photoshooty, které jsem dala i na layout. Docela se mi líbí a jsem s nimi spokojená. Uznávám pravidlo - v jednoduchosti je krása :-) !
-kopíruj se zdrojem!
-nepoužívej do layoutů!
-neupravuj!
-nevydávej za svoji tvorbu!


(c) LC-Anchorage.blog.cz

Bitter Taste of Darkness

20. července 2011 v 10:27 | Caridie
Pátek. Pro normální lidi je obyčejným dnem, který zakončuje pracovní týden. Pro Liu Loone je ale pátek 12.října dnem, který jí rozbil dlouholeté kamarádství s kamarádkou Alexandrou, a poštval proti ní půlku školy. To ale není všechno, co se v ten den Lii přihodí. Nejenže jí ještě přestane fungovat mobil, ale nestihne ani autobus domů.
Lii se cesta po silnici zdá moc dlouhá, a tak se rozhodne jít domů přes nedaleký les. A právě tento okamžik a toto rozhodnutí jí naprosto změní živto, a udělá z ní tvora tak nebezpečného, že si to nikdo nedokáže představit.
Lia se začne ztranit lidí a myslí si, že její život už vlastně nemá smysl. Ale jednoho dne potká dívku se stejným problémem. A pochopí, že se nesmí v boji s temnými silami jen tak vzdát. Ale nebude to mít jednoduché. Liu začnou pronásledovat děsivé noční můry, a po lese se začínají potulovat další hrozivá, a možná ještě více nebezpečná stvoření, než je sama Lia.
Dokáže Lia splnit nelehký úkol a nepřijít při tom o všechno, co miluje?/ KAPITOLY / HLAVNÍ POSTAVY / CARIDIE VYSVĚTLUJE... /True History - 1.díl (Na penězích nezáleží)

20. července 2011 v 10:25 | Caridie |  True History

1.díl - NA PENĚZÍCH NEZÁLEŽÍ