True History - komiks 2011

15. července 2011 v 11:24 | Caridie

Jolana je donucena se přestěhovat z USA do Kanady. Její rodiče se právě rozvedli, a tak se Jolana musí vzdát všech svých kamarádů, a odjet s její matkou Annou do zapadlé vesničky jménem Malon.
Její jedinou útěchou se zde stávají koně, které už od malička hrozně miluje. Když proto majitelka stáje Evelína vyhlasí konkurz na novou jezdkyni, Jolana neváhá, a hned se přihlásí. Když všem dokáže, že je v jízdě na koni opravdu jednička, vezme ji Evelína k sobě, a přiřádí ji nádherného valacha - Toronta.
Jolaně se začne dařit. Toronto je skvělý kůň s Jolanou tvoří úžasný tým. Vyhravají závody, jezdí na projížďky a užívají si nádherných slunečných dnů v Malonu. Jolana si také najde nové kamarády, a po měsích žalu a smutku začne mít konenčně pocit, že někam patří.
Jolanu ale začne záhadně přitahovat kůň jménem Mappuchini. Denně se jí o něm zdá, ale ne jenom o něm, ale i o klukovi, který v jejích snech na Mappuchim jezdí.
Jednoho dne se Jolana dozví pravdu o záhadném chlapci i koni, ale uvěří tomu? A kdyby ano, dokáže splnit úkol, který jí byl předurčen?


/ KAPITOLY / HLAVNÍ POSTAVY / VÍTE, ŽE...? / BONUSY /

DON´T COPY!
(c) LC-Anchorage.blog.cz
 


Komentáře

1 Heidy Heidy | Web | 17. července 2011 v 11:26 | Reagovat

Teda ani nevíš jak se na to moc těším! S koňma hurá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama