Září 2011

Čtrnáct dní svěžího vánku a moje dlouhodobé rozloučení

6. září 2011 v 16:15 | Caridie |  Deníček adminky
Drazí návštěvníci tohoto blogu,

dlouho jsem přemýšlela, zda vám sem přepsat můj proslov ze sešitu, ale nakonec jsem si řekla, že bude lepší se vám k tomu normálněji a bez jakýchkoli přebytečných žvástů vyjádřit.
Poslední článek sem byl dán 5.srpna. Od toho dne uplynul už nejmíň měsíc. Nemohla jsem chodit na blog díky své "milované" nejstarší sestře, ale pravdou je, že jí za to teď musím poděkovat. Neskutečně jsem si totiž těch 14 dnů, krásných a slunečných dnů, které jsem tolik potřebovala, užila, a s hrdostí vám můžu oznámit, že jsem si ty dny bez blogu vlastně docela hodně užívala. Já vím, nejspíš si teď říkáte, že se vám právě chystám zdělit, že končím s blogováním (už poněkolikáté), ale to se pletete! Jen čtěte hezky dál...


S blogováním opravdu nekončím!
Ale něco vám k tomu povím. Ani nevíte jak jsem byla zhrozena, když nám naše třídní učitelka nadiktovala náš školní rozvrh. 4x v týdnu mám až do tří do odpoledne a to ani nemluvím o tom, že mě doma bude čekat jen samé učení a domácí úkoly. Abyste si ale nemysleli, že to tu nechávám ležet ladem jen kvůli škole, dávám vám i další důvody, proč teď blog na nějakou dobu opouštím.
Kvůli domácím povinnostem, kterých teď mám víc, než dost. Kvůli kamarádům, kteří se teď pro mě stali velmi důležití (asi je to tím, že jsem poslední dva roky na základce), ale HLAVNĚ kvůli sobě samé. Blog je úžasná věc, která je pro život velmi užitečná, ale svým způsobem také velmi časově náročná věc, a já toho času opravdu moc mít teď nebudu.
Je to těžké teď toho zase na chvíli nechat, ale OPRAVDU VÁM SLIBUJU, že pokud mě blogování neomrzí úplně, tak se buď 21.listopadu tohoto roku nebo 1.února 2012 vrátím. Ale zatím není jisté, kam ještě...


Rozhodování mezi blogy je zatraceně těžká práce,...
a to ani nemluvím o tom, jak moc jsem se nadřela na tom blogu, který se měl minulý týden v úterý otevírat. Blog Acarainque.blog.cz se měl stát mým novým blogem, jenže postupem času jsem si uvědomila, že je ten blog moc obsahlý a tudíž hrozně časově náročný. Tak jsem začala zvažovat na o tom, že bych přece jen zůstala tady, protože už tento blog mám dlouho a že by se mi zrovna chtělo tvořit nějaký nový, to teda moc ne (nesnáším totiž výrobu rozcestníků!). Jenže pak mě napadla ještě třetí varianta - a to nový blog a pozor! - O KNIHÁCH A VYMYŠLENÝCH PŘÍBĚZÍCH!
Tato varianta se ještě v mozku projednává, ale zatím má nejvíc pro. Byla by sice také docela časově náročná, jenže já jsem teď strašlivý blázen do knížek a hlavně vlků a ty příběhy mě strašlivě baví psát, takže... Je to prostě varianta, pro kterou hlasuje nejvíce můj mozek. Blog (vlastně akademie) Acarainque je sice krásný blog a také by mě bavilo na něm pracovat, ale jak říkám - je strašlivě časově náročný!
Možná kdybych měla spoluadmina, bylo by to jednodušší, jenže teď většinou blogu nemají zájem o spoluadmina a já bych se asi bála k sobě vzít někoho, koho dobře neznám.Takže se tedy uvidí...
co vymyslím. Nejspíš to asi bude opravdu blog o těch knihách a příbězích, ale zatím to ještě není jisté. Do měsíce se vám nejspíše ozvu znovu, s tím, že už budu rozhodnutá a blog bude již konstruovám. Zatím se tu mějte hezky a ne, abyste sem zapomněli chodit :-D !

Caridie