Hudba

Hurts - Stay

5. srpna 2011 v 13:24 | Caridie


Tak tuhle skupinu jsem popravdě neznala do doby, kdy jsem na jednom z mých oblíbených blogů najela právě na písničku Stay. Slyšela jsem sice už od ní třeba Wonderful life, ale nevěděla jsem, že je to právě od Hurts. Ať tak, či onak, Stay se řadí mezi mé nej songy a já si ji i přes krátkou chvíli hrozně oblíbila. Když jsem si ji sice poslechla poprvé, říkala jsem si: "Ježiši, co to zase je?"
Ale radím vám - poslechněte si tu písničku tak 2-3x za sebou a uvidíte, že se vám taky nakonec začne líbit :-) .

VIDEOKLIP

Text s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.

Linkin Park - Iridescent

29. července 2011 v 18:10 | Caridie


Skupinu Linkin Park jsem začala obdivovat teprve nedávno. Někde jsem omylem klikla na nějakou stránku a hrála tam jejich písnička Numb, která mě hned při prvních tónech okouzlila. A teď o sobě můžu prohlásit, že jsem úplný blázen do Linků :-D ! A právě se svou nejnovější písničkou mi úplně vytřeli zrak!
Iridescent, v překladu "hrající duhovými barvami", mě natolik sebrala, že bych jí teď poslouchala pořád a pořád.
Je to taková písnička, která vás má nakopnout a Linkové jí nazpívali pro nový díl ságy Transformers: Temná strana měsíce. Ten film doporučuju (hlavně pro ty, co milují Transformery stejně jako já :-D ), u nás měl myslím premiéru 30.6. a je naprosto božský! Já na něm sice nebyla v kině, ale viděla jsem ho na kinotipu. Takže určitě ho buď zkoukněte tam, nebo na něj běžte do kina :-) !

VIDEOKLIP

Text s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.

Avril Lavinge - Smile

22. července 2011 v 12:05 | Caridie


Abych vám pravdu řekla, Avril jsem v lásce nikdy moc neměla. Její písničky mi přišly takové moc ukřičené, a jediné písničky, které se mi od ní líbily, byly Alice, Girlfriend, When you´re gone. Průlom ale přišel s písničkou What the hell a nově i s písničkou Smile.
Musím opravdu říct, že se mi teď Avril začíná čím dál víc líbit, a netrpělivě očekávám každou její další písničku.
Poslechněte si teď její nejnovější song.

VIDEOKLIP

Text s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.

Demi Lovato - Skyscraper

17. července 2011 v 19:28 | Caridie


Jako první písničku do rubriky "HUDBA" jsem vybrala novou píseň od Demi Lovato - Skyscraper. Tato písnička je na youtube teprve pár dní, a já sama se přiznávám, že jí ještě nemám ani stáhlou, ale přesto mi za tu kratičkou chvíli, přirostla hrozně k srdci, a řadí se mezi mé nej songy.

Demi měla teďka zdravotní problémy a léčila se dokonce v nemocnici. Teď je plná energie a začíná znovu, od začátku. Jak sama prohlásila: "Není to jenom písnička o mě. Je v ní popsaná dlouhá cesta, kterou jsem si musela v posledním roce projít a doufám, že tímhle songem pomůžu lidem, kteří mají podobné problémy jako já. I když se teď cítím báječně, stejně každý den řeším své vnitřní pocity a nálady. Nemám žádný zaručený recept na spokojenost, ale můžu dát všem jednu radu - když máte problém, nikdy se nebojte požádat druhé o pomoc. Mé největší přání je, aby píseň Skycraper všechny inspirovala k lepší náladě."
Někdy jsem se cítila podobně jako Demi, takže mě tahle písnička zaručeně pomáhá a všem, kteří mají také nějaké problémy, ji vřele doporučuju. Je opravdu úžasná!

VIDEOKLIP

Text i s překladem najdete ZDE.
Písničku stahujte ZDE.
 
 

Reklama